LHOTKA.cz - oficiální stránky

o Lhotce - Lhotecké noviny - Hokej (2. kolo): SDH Lhotka vs. HC Avia (4:3)

Hokej (2. kolo): SDH Lhotka vs. HC Avia (4:3)
Hokej (2. kolo): SDH Lhotka vs. HC Avia (4:3) 2. kolo: HC Avia – SDH Lhotka Flames. Lhoteckým se podařilo urvat první výhru v sezóně. Po přetahované o skóre zvítězili nad týmem HC Avia 3:4. Do utkání nenastoupili Lhotečtí na lavičce hostů nejšťastněji a hned v úvodu ve 34. vteřině inkasovali. Třetina probíhala víceméně v poklidu a hosté zvládli ještě srovnat, v oslabení se trefil Svoboda po nahrávce z poza brány od Pánka. 1:1. Druhá třetina byla otevřena gólem do brány hostů. Ale na to přišla rychlá odpověď, kdy se ve vlastním oslabení trefil opět Svoboda po lobu Husáka za obranu domácích. Domácí se ještě před koncem třetiny dostali do vedení a třetina skončila 3:2 pro tým HC Avia. Třetí třetina se hodně kouskovala kvůli faulům ze strany hostů i domácích. V desáté minutě poslední třetiny přišlo srovnání na 3:3, trefil se Mašek, který na podruhé dorazil nahrávku od Pánka. Čtyři minuty před koncem po doražené střele od Hrabánka zvýšil na konečných 3:4 Svoboda, který zaznamenal v utkání hattrick. Utkání sledovalo 75 diváků. Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na další utkání, které se hraje v sobotu (30.09.2017) od 11:30 na ZS Mělník. Lhotka bude hrát na straně domácích proti týmu HC Novanta Stars.
datum konání: 24.9.2017 místo konání: Zimní stadion Mělník odkaz: přečteno: 727