LHOTKA.cz - oficiální stránky

o Lhotce - Lhotecké noviny - Hokej (8.kolo): Lhotka vs. New Stav (4:6)

Hokej (8.kolo): Lhotka vs. New Stav (4:6)
Hokej (8.kolo): Lhotka vs. New Stav (4:6) Včerejší utkání se Lhoteckým opět nevydařilo. Prohráli s New Stavem a v tabulce se propadají na spodní příčky. Utkáni přitom nezačalo vůbec špatně, již ve dvacáté vteřině otevíral gólový účet Svoboda po přesné nahrávce od Pánka. Následovalo srovnání hostů, ale ještě do konce třetiny převzala Lhotka vedení po gólu Koláře na 2:1. Lhotka byla od začátku druhé třetiny oslabena o Ondřeje Pánka, který měl technické problémy s bruslemi, ten byl nucen z utkání odstoupit. To významně poznamenalo celý tým a narušilo celou sestavu. Ve druhé třetině vyšli domácí na prázdno, naopak hosté se strefili hned dvakrát a skóre bylo otočeno ve prospěch New Stavu 2:3. Třetí třetina byla nejzajímavější, padlo v ní pět gólů. Na 3:3 vyrovnával po nahrávce od Peltrama Válek nádhernou střelou z úhlu k tyči. Lhotečtí si vzali vedení zpět, když se trefil Polcar po nahrávce od Svobody. Chvíli to pro Lhotku vypadalo nadějně, ale přišli 3 góly od hostů a utkání skončilo 4:6. První hvězdou zápasu byl vyhlášen Petr Sejkota z New Stavu Dále zveme všechny, kteří ještě nad Lhotkou nezlomili hůl, aby se přišli podívat na další utkání, které se hraje v sobotu (4.11.2017 ) od 11:45. Lhotka nastoupí proti týmu HC Kosatky Dravé.
datum konání: 29.10.2017 místo konání: Zimní stadion Mělník odkaz: přečteno: 677